MISTR VÝROBY | PARDUBICKÝ KRAJ

Pardubický kraj

POPIS POZICE:
Obsazuje se nová pozice MISTRA!

Máte zkušenosti z výrobní společnosti Automotive na pozici Supervizora/Mistra?

Tak to čekáme právě na Tebe!

Co Vás na pozici čeká?

- řízení a organizace práce na vymezeném technologickém úseku
- zajišťování, dodržování pracovní a technologické kázně
- organizace dělby práce, zajišťování odměňování a prvotních personalistických úkonů na svěřeném úseku
- zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce
- vedení a motivace svých podřízených včetně přípravy tréninkových plánů
- kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
- provádění pravidelných kontrol a auditů na svěřeném úseku
- dohled a vyžadování provádění AU a TPM na strojním a pomocném zařízení
- účast při modernizaci a vylepšování strojů

BENEFITY:
- příspěvek na stravování
- po 1 roce příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sportovní aktivity
- roční bonus za splnění pracovního fondu a hospodářského výsledku
- odměny při pracovních a životních jubileích
- práci v mladém a zkušeném kolektivu
- nástup dle domluvy
- práce v moderním a čistém prostředí
- HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
- služební telefon a notebook

POŽADAVKY:
- vzdělání technického směru
- praxe min. 3 roky na pozici SUPERVISORA / MISTRA výroby v Automotiv
- znalosti v oblastech 5S, KAIZEN
- zkušenosti se systémem SAP
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gi Group Czech Republic
Lokalita: Pardubický kraj
Odvětví práce: Mistr
Pracovní pozice: MISTR VÝROBY | PARDUBICKÝ KRAJ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    26 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MISTR VÝROBY | PARDUBICKÝ KRAJ ve městě Pardubický kraj? Pošlete svůj životopis firmě Gi Group Czech Republic ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubický kraj - Mistr