Montér velkoplošných stanů a hal

Liberec

O nás

Jsme liberecká rodinná firma, která pronajímá velkoplošné párty stany a haly na ty nejprestižnější akce po ČR již 24 let.

Náplň práce:

Montáže mobilních párty stanů a stanových hal. Pomocné práce na skladě.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme od Vás schopnost pracovat v týmu, spolehlivou docházku a fyzickou zdatnost. Řidičák výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

Pracovat s profesionály z oboru. Máme dobrou partu, i přes fyzicky náročnou práci je s námi sranda. Humoru a práce máme spousty na celou sezónu, takže se nemusíte bát, že byste se s námi nudili!
Věrným zaměstnancům platíme řidičský průkaz C+E a profesní průkaz. Kdo chce pracovat, tomu rádi za práci zaplatíme.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: CELTIMA s.r.o.
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Montér velkoplošných stanů a hal
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.850 – 35.500 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montér velkoplošných stanů a hal ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě CELTIMA s.r.o. ještě dnes.