Koordinátor zakázek - veřejné osvětlení Liberec

Liberec

Požadavky: Co budete dělat?

• Koordinovat dlouhodobé zakázky servisu a správy veřejného osvětlení

• Koordinovat přípravu zakázek v oblasti veřejného osvětlení - výstavba

• Realizace staveb veřejného osvětlení a dohled nad průběhem (subdodavatelé, pozemní stavby, výkopové práce, elektroinstalace atd.)

• Pomoc s přípravou rozpočtů a nabídek pro nové zakázky

• Jednání s úřady a dalšími subjekty

Co potřebujete:

• Zkušenosti s vedením menších staveb

• Schopnost vést a koordinovat lidi v rámci zakázek

• Znalost norem a předpisů pro práce elektro

• Orientaci v technické dokumentaci

• Elektro oprávnění (dříve vyhl. 50)

• ŘP sk. B – aktivní řidič

• Znalost práce v MS Office

• Orientaci v technické dokumentaci - čtení v AUTOCAD - výhodou

Co nabízíme?

• Budete součástí renomované a ryze české skupiny s dlouholetou tradicí

• Možnost zúčastnit se firemních kurzů ke zvýšení kvalifikace

• Otevřenou a přátelskou firemní kulturu

• Služební auto je k dispozici i pro soukromé účely

• 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc

• Další benefity (např. stravenky, příspěvek na sportovní aktivity, odměna za doporučení zaměstnance, a další...)

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Koordinátor zakázek - veřejné osvětlení Liberec
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32 000 Kč - 41 000 Kč
Nabídka přidána: 21. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor zakázek - veřejné osvětlení Liberec ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.