MECHANIK MOBILNÍHO PNEUSERVISU PRO REGION PLZEŇSKA

Plzeň

Pro našeho klienta, společnost zajišťující pneuservis nákladních automobilů přímo na „cestě“, a která patří mezi největší poskytovatele služeb v oboru mobilního pneuservisu kamionů v České republice, hledáme vhodného kandidáta na Mechanika mobilního pneuservisu do regionu Plzeňska.

Mechanik pneuservisu je jedním z nejdůležitějších lidí v týmu klienta. Má zodpovědnost za to, že klient je stále v pohybu.

Na této pracovní pozici se budete starat o pneumatiky preventivně, ale i v případě, že nastane problém, který je třeba vyřešit ihned.

Náplň práce:

Jako mechanik mobilního pneuservisu budete nejčastěji řešit plánované výměny pneumatik přímo u zákazníků, budete kontrolovat a zjišťovat další servis pneu v závislosti na jejich stavu. Našim zákazníkům samozřejmě pomáháme i v akutních situacích. Opravíme pneumatiku, např. kamionu, přímo na „cestě“, ale také mimo ni. Jsme zkrátka pro naše zákazníky po ruce vždy, když potřebují.

Co od Vás očekáváme:

ŘP min.sk. B

  • Dojet k zákazníkovi je součástí práce, tudíž je nutný pozitivní vztah k řízení a řidičské oprávnění minimálně skupiny B. Oprávnění skupiny C je výhodou.

Zdravotní stav

  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost jsou potřeba, za měsíc vám projde "rukama" až 150 kusů nákladních pneumatik.

Samostatnost

  • V práci budete po nějakém čase pracovat zcela samostatně. Plánování práce a některá rozhodnutí budou zcela ve vaší kompetenci.

Časovou flexibilitu

  • Časová flexibilita je v této práci důležitá. Některé dny bude třeba, abyste byli dosažitelní na zavolání.

Zkušenost

  • Zkušenost v pneuservise nákladních vozidel je vaší výhodou plus vyučení v technickém oboru, optimálně v oboru automechanik ale zároveň oceňujeme i zkušenost z jiných řemeslných oborů, každý u nás dostane šanci.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci formou HPP (hlavní pracovní poměr)
  • Práci ve stabilní společnosti s vysokou prestiží na trhu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + další motivační odměny za odvedenou práci
  • Věrnostní odměny a bonusy za doporučení nových kolegů
  • Možnost čerpat až 3 dny sick days
  • Peněžitý příspěvek zaměstnavatele na stravování v maximální možné míře.
  • Různé firemní akce
  • Pojištění odpovědnosti
  • Služební automobil na cesty do zaměstnání vč. PHM
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Šéfa, kterého bude vždy zajímat to, jak jste spokojeni
  • Místo výkonu práce v regionu Plzeňska

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: MECHANIK MOBILNÍHO PNEUSERVISU PRO REGION PLZEŇSKA
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MECHANIK MOBILNÍHO PNEUSERVISU PRO REGION PLZEŇSKA ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.