Mechanik a opravář strojů – 1-směnný provoz, víkendy volné

Hradec Králové

Baví Vás opravovat, udržovat a seřizovat stroje? Umíte rozebrat a sestavit převodovku? Pak hledáme právě Vás.

Požadujeme

  • znalosti a praxe v oboru oprav obráběcích a tvářecích strojů

  • znalost čtení technické dokumentace a schémat

  • manuální zručnost a spolehlivost

Nabídka

  • plat 34-42 tis hrubého (dle zkušeností)

  • práci na HPP s nástupem ihned

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování a penzijní poj.

  • Pro více info volejte na

Pracovní náplň

  • provádění oprav a servisní údržba obráběcích a tvářecích strojů

  • opravy převodovek a mechaniky strojů

  • nastavování a seřizování strojů

  • práce v 1-směnném provozu

Detaily o pracovním místě:
Firma: WELL PACK s.r.o.
Lokalita: Hradec Králové
Pracovní pozice: Mechanik a opravář strojů – 1-směnný provoz, víkendy volné
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 2. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    42 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechanik a opravář strojů – 1-směnný provoz, víkendy volné ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě WELL PACK s.r.o. ještě dnes.