Manipulant/pomocný dělník v stavební výrobě Praha-Strančice

Strančice

O nás

Skupina RAVEN, v Slovenské republice, České republice, Maďarsku a Polsku, s 800 zaměstnanci a obratem 300 mil €, patří k nejvýznamnějším prodejcům hutního materiálu v krajinách Višegrádské čtyřky.

Náplň práce:

Hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka na pozici manipulant/pomocný dělník do stavební výroby. Jedná se o manipulaci s hutním materiálem.

Co od Vás očekáváme:

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

  • středoškolské bez maturity
  • středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

  • technické, stavební, strojírenské

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Praxe vítaná
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Svářečský, vazačský průkaz nejsou podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • jistota dlouhodobého a stabilního zaměstnání u firmy s  30 – letou tradici na trhu,
  • široká nabídka benefitů podle Vašeho výběru,

Benefity

  • 13., případně 14. plat
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport

Detaily o pracovním místě:
Firma: RAVEN CZ a.s.
Lokalita: Strančice
Pracovní pozice: Manipulant/pomocný dělník v stavební výrobě Praha-Strančice
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Strančice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manipulant/pomocný dělník v stavební výrobě Praha-Strančice ve městě Strančice? Pošlete svůj životopis firmě RAVEN CZ a.s. ještě dnes.