Manažer procesového řízení elektro (M/Ž) - 13.plat, 50 tisíc nástupní bonus, mnoho benefitů!

Štětí

Nabídka:

Požadavky:  Láká Vás stabilní zaměstnavatel?  Tak se přijdete do společnosti, která několik let v řadě získala ocenění SODEXO ZAMĚSTNAVATEL ROKU! Hledáme náhradu za dlouholetého člena našeho týmu.

Co Vám můžeme nabídnout?

   •  50 000kč hrubého jako odměnu za Váš nástup

   •  13. plat

   •  7000kč čistého ročně do systému Kafeterie, pro Váš relax a pohodu za dobře odvedenou práci

   •  5 týdnů dovolené

   •  Oběd za pár kaček v naší kantýně

   •  70 000kč hrubého jako příspěvěk v případě, že se za zaměstnáním přestěhujete

   •  Bezúročné půjčky

   •  Až 7.200,-Kč měsíčně jako příspěvek na dopravu

   •  Káva na pracovišti zdarma

   •  Ovoce na pracovišti

Náplň vaší práce:

   •  Diagnostika a řešení problémů - od základních po pokročilé

   •  Práce s údržbovým systémem

   •  Zpracování pracovních zakázek a kontrolních inspekcí

   •  Pravidelná údržba řídicích systémů a kontrola záznamů

   •  Implementace nápravných opatření po haváriích

   •  Příprava dokumentace pro nové investiční projekty

   •  Zajištění kybernetické bezpečnosti v OT systému

Požadujeme:

   •  Vzdělání SŠ  elektrotechnického směru

   •  Splnění požadavků vyhlášky 50/1978 Sb. § 5) nebo přezkoušení dle NV 194/2022 Sb. (Zákon 250/2021 Sb.,§ 6) pro odbornou způsobilost v elektrotechnice

   •  Komunikativní AJ

   •  Základní IT znalosti

   •  Základní  znalosti jak funguje regulace a instrumentační prvky

Velkou výhodou pro vás bude:

   •  Znalost programování řídících systémů (Siemens, ABB, Honeywell…)

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Štětí
Pracovní pozice: Manažer procesového řízení elektro (M/Ž) - 13.plat, 50 tisíc nástupní bonus, mnoho benefitů!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Štětí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer procesového řízení elektro (M/Ž) - 13.plat, 50 tisíc nástupní bonus, mnoho benefitů! ve městě Štětí? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.