Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - mzda 44 400 Kč

Kroměříž

Informace
Vaším úkolem bude zejména:

- zodpovědnost za provádění úklidových prací na jednotlivých střediscích podle smluv se zákazníky

- zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené oblasti

- nábor nových zaměstnanců včetně zajištění jejich proškolení a řádného zácviku

- provádění kontrolní činnosti u svých podřízených - dodržování parametrů a ukazatelů (např. používání řádné chemie a dodržování technologických postupů)

- zodpovědnost za materiální a technologické vybavení na střediscích

- zajištění odzkoušení nových technologií a chemií

- úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti nejen při rozjezdu nových zakázek

- účast na pravidelných provozních poradách
Co od vás očekáváme
Od nového kolegy očekáváme:

- SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v technickém nebo ekonomickém oboru)

- dobrou znalost práce na PC - zejména sada MS Office

- schopnost vést a motivovat zaměstnance

- ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou

- časovou flexibilitu

- výborné organizační a komunikační dovednosti

- vysokou míru nasazení a samostatnosti

- aktivní přístup k řešení problémů
Co vám nabízíme
Rádi Vám nabídneme:

- nástupní mzda 44 400 Kč / měsíc

- měsíční, roční a jiné odměny

- možnost pracovat pro ryze českou společnost s téměř 27letou historií a více než 1 700 zaměstnanci

- pružnou pracovní dobu

- k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)

- zaučení na pozici uvedení do problematiky úklidových, strážních a speciálních služeb

- stravenky (stravenkovou kartu)

- každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days

- nepřilepíme Vás na kancelářskou židli - občas budete mít možnost pracovat z domova

- nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení

- interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)

- 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí

Předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou

Místo výkonu práce: region Kroměříž a Valašské Meziříčí

Detaily o pracovním místě:
Firma: CORA PLUS s.r.o.
Lokalita: Kroměříž
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - mzda 44 400 Kč
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 44 400 Kč - 44 400 Kč
Nabídka přidána: 10. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - mzda 44 400 Kč ve městě Kroměříž? Pošlete svůj životopis firmě CORA PLUS s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kroměříž - Administrativa