Manažer IQOS pobočky - OC Galerie Přerov

Přerov

O nás

4 P & P, spol. s r.o.

Společnost 4P&P, člen mezinárodní skupiny ADVANTAGE SMOLLAN company, již více než 25 let poskytuje svým zákazníkům funkční řešení v oblasti podpory prodeje a budování značky. Našimi klienty jsou známé mezinárodní firmy.

Náplň práce

Společně s naším klientem Philip Morris International hledáme schopného člověka, který povede tým Sales Expertů a který má praktickou zkušenost s prodejem na pozici Manažer IQOS pobočky

CO BUDEŠ DĚLAT?

  • Zajišťovat dokonalý a nadstandardní zákaznický zážitek pro dospělé uživatele, kteří zvažují lepší alternativu kouření.
  • Vést, motivovat a podporovat tým s cílem maximálního využití potenciálu jednotlivců a týmu jako celku.
  • Zajištění celkového provozu prodejního místa.
  • Analýza výsledků výkonu prodejního místa a návrhy na zlepšení výkonu.
  • Vedení prodejny v souladu s principy retailové strategie klienta.
  • Školit tým s cílem zdokonalení prodejních dovedností.
  • Půjdeš svému týmu příkladem v doručování unikátního zákaznického servisu.
  • Budovat nadstandardní vztah se zákazníky na základě porozumění jejich potřebám.
  • Sledovat výkon týmu s následným nastavováním procesů a postupů s cílem splnění stanovených požadavků na výkon.

Co od Vás očekáváme

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • ROZVINUTÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI – bez výborné komunikace se zkrátka neobejdeš, předání správných informací správným způsobem je základ!
  • PROFESIONALNÍ a ASERTIVNÍ vystupování
  • ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI.
  • SCHOPNOST VÉST TÝM (prokazatelná zkušenost).
  • PRODEJNÍ DOVEDNOSTI, které budeš schopen předávat na své podřízené.
  • POZITIVNÍ PŘÍSTUP A FLEXIBILITA – s úsměvem jde všechno lépe.
  • VÝBORNOU ČEŠTINU NEBO SLOVENŠTINU.
  • ZVLÁDAT STRES
  • Nástup nejlépe od května- června 2024

Co Vám můžeme nabídnout

  • nadstandardní finanční odměnu, kterou navíc můžeš ovlivnit
  • možnost dalšího kariérního postupu
  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • práci na jednu směnu 8 hod., ale s potřebou odpracovat 2 víkendové dny za měsíc dle výběru
  • skvělý tým ?
  • stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • kontinuální vzdělávání
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: 4 P & P, spol. s r.o.
Lokalita: Přerov
Pracovní pozice: Manažer IQOS pobočky - OC Galerie Přerov
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 39.000 – 56.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer IQOS pobočky - OC Galerie Přerov ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě 4 P & P, spol. s r.o. ještě dnes.