SEŘIZOVAČ CNC strojů

Olomoucký kraj, Přerov

POPIS POZICE:
Vyznáte se v seřizování CNC frézek? Máte znalosti s programovacím jazykem Sinumerik/Fanuc? Chcete dlouhodobou práci v oboru?

Co budete dělat?
- seřizování a programování moderních CNC frézek dle technické dokumentace
- měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly
- obrábění dílců kusové výroby

BENEFITY:
Co za to?
Co Vám dáme navíc?
- výkonnostní odměny a roční bonusy
- čtvrtletní příspěvek do kafeterie, až 3000 Kč za rok
- práce v moderním prostředí nové výrobní haly s unikátními technologiemi v opticko-mechanickém průmyslu
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pramenitá voda na pracovišti zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
- zvýhodněný tarif v síti T-Mobile pro zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou
- slevy do kina, lékárny a u našich partnerů
- podporu studia při zaměstnání v rámci stipendijních programů, jazykové kurzy
- firemní a charitativní akce

POŽADAVKY:
Co od Vás očekáváme?
- vzdělání SŠ technického směru
- základní znalosti programování CNC frézek Sinumerik/Fanuc
- orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci
- základní znalost měřicích metod
- technické myšlení a manuální zručnost
- schopnost a dovednost řešení problému při programování, seřízení, obrábění a měření
- znalost nástrojů, přípravků a měřidel předepsaných výrobní dokumentací
- správné vyhodnocení volby řezných nástrojů (rozdělení VBD dle geometrie a obráběného materiálu), teorie a technologie obrábění

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Přerov
Odvětví práce: Obráběč kovů
Pracovní pozice: SEŘIZOVAČ CNC strojů
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 6. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    33 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SEŘIZOVAČ CNC strojů ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Přerov - Obráběč kovů