Lean Engineer - Inovace ve výrobě

Ústecký, Přestanov

POPIS POZICE:

  • Zajištění implementace plánu LEAN postupů ve spolupráci s vedením závodu.
  • Koordinační a implementační role v rámci LEAN principů v celém výrobním procesu (KAIZEN, GEMBA, HOSHIN, vizuální řízení, SMED).
  • Definice a správa pracovních nástrojů, řízení procesu FMEA, vytváření a úprava layoutu.
  • Správa dokumentace LEAN v rámci společnosti, koordinace vizuálního řízení.
  • Optimalizace nákladů ve firmě.
  • Školení, podpora a motivace zaměstnanců k vylepšení výrobních procesů.
  • Rozvíjení kultury LEAN ve výrobních týmech.
  • Spolupráce napříč společností.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru.
  • Znalost LEAN principů výroby a zkušenost s jejich implementací.
  • Dobrá znalost výrobních a ERP systémů.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Analytické myšlení, zodpovědnost, nezávislost a proaktivita.
  • Smysl pro týmovou práci a spolupráci napříč výrobním závodem.

NABÍZÍME:
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Životní pojištění.
  • Firemní telefon + SIM karta.
  • Notebook.
  • Placené vzdělávání.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Přestanov
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Lean Engineer - Inovace ve výrobě
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Přestanov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lean Engineer - Inovace ve výrobě ve městě Přestanov? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Přestanov - Výroba a vývoj