Koordinátor stavebního zásobování

Brno

Informace
Jsme ZEDNICTVÍ JENEŠ s.r.o. – menší stavební firma s 22letou tradicí. Našim cílem je plnit sny o krásném bydlení našich klientů. Pomoct jim od A po Z k dosažení bydlení, po kterém vždy toužili. Důležitá je pro nás kvalita práce, úsměvy našich klientů. Proto hledáme šikovného člověka, na pozici:

KOORDINÁTOR/KA STAVEBNÍHO ZÁSOBOVÁNÍ

• Chceš se posunout a ukázat co v tobě je?

• Jsi manuálně zručný/á?

• Máš rád/a, když práce dobře šlape?

• Chceš se stát pravou rukou šéfa?

Pokud ano, třeba hledáme právě tebe!

Náplň práce:

• Jde o závoz materiálu a stavebního nářadí na stavby a posléze zpět ze stavby na náš sklad.

• Zajištění plynulého chodu skladu a našich staveb.

• Údržba firemních aut a údržba nářadí.

• Celková spolupráce se všemi našimi zaměstnanci a pravá ruka šéfa.
Co od vás očekáváme
Práce je vhodná pro kandidáty, kteří:

• Mají řidičský průkaz

• Znají Brno a jeho okolí

• Znají stavební materiál, pohybovali se na skladě nebo ve stavebnictví

• Jsou manuálně zruční
Co vám nabízíme
Proč pracovat u nás:

• Získáš stabilní práci v menší stavební firmě s 22letou tradicí.

• Jde o různorodou práci, kde bude pohyb, zařizování a možnost využít své zkušenosti.

• Staneš se pravou rukou šéfa.

• Když budeš šikovný/á můžeš se propracovat na vyšší pracovní pozici.

• U nás využiješ své schopnosti vše zvládat rychle a efektivně.

• Na tobě bude, jak si svou práci zorganizuješ.

• Pracovní oděv je samozřejmostí.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Řemeslné a pomocné práce
Pracovní pozice: Koordinátor stavebního zásobování
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor stavebního zásobování ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Řemeslné a pomocné práce