Konstruktér | CAD

Jihomoravský, Vracov

Do české výrobní společnosti, která spolupracuje se značkami jako je Škoda Auto či Bentley, hledám ambiciózního konstruktéra, který umí pracovat v CAD.

Neváhej zaslat svůj životopis a přidej se k přátelskému týmu lidí, který pracuje na unikátních projektech.

Pozice je vhodná také pro juniorní kandidáty či kreativní absolventy.

POPIS POZICE:

Stereotyp tě na této pozici rozhodně nečeká. Budeš mít na starosti výkresovou dokumentaci, tvořit nové návrhy či upravovat stávající výkresy dle požadavků zákazníka.

Budeš podporou také obchodnímu oddělení - společně s kolegou obchodníkem budete tvořit návrhy cenových nabídek a kalkulací pro zákazníky.

PROFIL KANDIDÁTA:

Očekáváme pečlivého a kreativního konstruktéra, který má znalost CAD (CATIA) a v případě potřeby se na běžné komunikativní úrovni domluví v angličtině.

Výhodou je zkušenost na pozici konstruktéra. Uvítáme ale i absolventy, kteří se orientují ve výkresové dokumentaci a mají znalost CAD systému.

NABÍZÍME:

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a systém kvartálních odměn.

Nabízíme flexibilní začátek a konec pracovní doby, home office, více než 5 dnů volna nad rámec dovolené, stravenkovou kartu či odměny za životní jubilea.

Čeká tě tým přátelských kolegů a firemní společenské akce.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Vracov
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Konstruktér | CAD
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vracov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konstruktér | CAD ve městě Vracov? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Vracov - Výroba a vývoj