Karosář

Zlín

Náplň práce:

  • demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel
  • opravy jednotlivých částí karoserie
  • opravy poškozených míst zavářením, vyrovnáváním (rovnací stolice) a broušením

Co od Vás očekáváme:

  • praxe v oboru min. 3 roky
  • technická znalost automobilů, technických norem
  • zkušenosti s opravami velkých vozidel,
  • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • svářečský průkaz výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Stabilní práci v prosperující firmě
  • Odborné vzdělávání ve spolupráci IVECO a TATRA
  • Odpovídající platové ohodnocení od 35 000 Kč v závislosti na vykonávané práci, po zapracování možnost i vyšších výdělků
  • Místo výkonu práce: Zlín
  • Pracovní doba PO-PÁ od 6.00 do 14.30 hod., o víkendech a svátcích epracujeme
  • Příspěvek na stravování, stravování a občerstvení zajištěno na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (700 Kč/měs.)
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: ZLINER s.r.o.
Lokalita: Zlín
Pracovní pozice: Karosář
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Karosář ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě ZLINER s.r.o. ještě dnes.