IT ANALYTIK | herní servery | až 60 000 Kč

Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Do našeho Operations centra, odkud monitorujeme herní servery po celém světě hledáme kolegu, který bude promptně reagovat na incidenty, nalézat rychlé a optimální řešení s minimálním dopadem na provoz a analyzovat, jak incidentům příště předejít. Samozřejmě se také bude věnovat veškeré ostatní agendě, která s monitoringem serverů a řešením incidentů souvisí, takže hledáme někoho, kdo už s tím má zkušenosti a plynule se k nám připojí bez dlouhého zaučování.

Co Tě u nás čeká?
▶ Okamžitá reakce na incidenty a jejich management
▶ Monitorování a analýza našich herních serverů
▶ Koordinace a komunikace s technickými týmy a zákazníky v angličtině
▶ Dokumentace a spolupráce na návrzích pro předcházení incidentů
▶ Práce v nepřetržitém provozu - 12h směny den/noc, vč. všech příplatků

Co od Tebe potřebujeme?
✅ ZNALOSTI - Musíš se pohybovat ve světě IT. Znát základní terminologii, rozpoznat jednotlivé části HW a jak mezi sebou komunikují.
✅ PLYNULÁ ANGLIČTINA - Fungujeme po celém světě a Tvá pozice bude hodně o komunikaci v angličtině.
✅ OCHOTA SMĚNOVAT - Naše herní servery jedou 24/7, a protože chceme hráčům zajistit 100% komfort, v monitorování se střídáme ve 12h směnách. Noční ale můžeš pracovat z domu.

Co Ti nabízíme?
▶ Práci v perspektivním prostředí jedné z TOP firem gamingového průmyslu na světě
▶ Prostředí nových kanceláří s výhledem na Brno s parádní chill out zónou
▶ Dobrou dostupnost MHD i autem s možností pohodového parkování
▶ Super kolektiv plný milovníků dobrého kafe, piva a her!
▶ Samozřejmě možnosti kariérního růstu a mnoho dalšího!

TAK CO, CHCEŠ SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU? PAK NEVÁHEJ A POŠLI NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS!

BENEFITY:
↪ 20 dní dovolené
↪ 3 dny sick days
↪ 1 den osobní den
↪ Homeoffice po zaučení
↪ Zkrácená pracovní doba 37,5 h/týdně
↪ Cafeterie
↪ Příspěvek na stravování
↪ Multisport karta
↪ Občerstvení na pracovišti
↪ Firemní akce

POŽADAVKY:
- Znalost HW a alespoň základní správy serveru
- Znalost technických pojmů a terminologie týkající se IT infrastruktury
- Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti v angličtině
- Schopnost prioritizovat a rychle se rozhodovat i ve stresových situacích
- Smysl pro organizaci práce a perfektní time management
- Práce v modelu směn o délce 12 hodin (den/noc)

- Zkušenosti s aktivním monitoringem, řešením a analýzou incidentů na serverech - výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Telekomunikační technik
Pracovní pozice: IT ANALYTIK | herní servery | až 60 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT ANALYTIK | herní servery | až 60 000 Kč ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Telekomunikační technik