Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Analytik/analytička provozu logistiky

Blučina

Popis pozice
Pro náš logistický terminál v Blučině u Brna hledáme uchazeče/uchazečku na pozici analytik/analytička provozu pro podporu stále se rozšiřujícího byznysu našeho velmi důležitého klienta z oblasti Hi-Tech.
Co bude vaším úkolem?

* řízení a analyzování elektronických dat
* sledování a aktualizování informací o pohybech zboží na skladě
* komunikace s klientem a s kolegy z ostatních provozních úseků
* pravidelný reporting vedení společnosti
* podporovat neustále se rozvíjející významný projekt

Co od vás očekáváme?

* SŠ vzdělání a znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (písemná a telefonická domluva s klientem)
* praxe na obdobné pozici je výhodou
* znalost skladových procesů a technologií (výhodou)
* samostatnost, loajalitu a schopnost efektivně organizovat práci
* odolnost vůči stresu, rychlé rozhodování a pozitivní myšlení

Co vám nabízíme?

* pružná pracovní doba
* možnost částečné práce z domova, na kterou vám přispějeme 2 000 Kč do mzdy
* možnost příspěvku na dopravu 1 890 Kč (hrubá částka)
* týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna
* příspěvek na stravování 105 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile
* odměna za loajalitu v programu Cafeterie
* Multisport karta pro vás i váš doprovod za zvýhodněnou cenu
* možnost využít služby online poradny či objednání k lékaři u společnosti uLékaře.cz
* odměna za přivedení nového zaměstnance
* pohodlné tankování s DKV kartou
* 1 den volna pro veřejně prospěšné činnosti
* slevy u našich zákazníků a mnoho dalšího...

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: DB Schenker
Lokalita: Blučina
Pracovní pozice: Analytik/analytička provozu logistiky
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Blučina - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Analytik/analytička provozu logistiky ve městě Blučina? Pošlete svůj životopis firmě DB Schenker ještě dnes.