Inženýr/ka kvality - skvělý tým, nové projekty

Veselí nad Moravou

O nás

Chcete pracovat v silné nadnárodní společnosti, která úspěšně naplňuje svoje vize?

Do závodu pro výrobu konektorů, hledáme zkušeného kolegu, který nám pomůže zvyšovat kvalitu našich výrobků a služeb.

Jsme fajn tým, s dobrou firemní kulturou a rádi u nás přivítáme produktivního a pohodového parťáka. Ozvěte se nám ?

    Vaše náplň práce:

    • řešení zákaznických reklamací
    • denní kontakt se zákazníkem, zákaznické návštěvy a audity
    • zavádění nových výrobků do sériové výroby, dle požadavků automobilového průmyslu
    • tvorba vzorkovací dokumentace
    • zpracování a vyhodnocování dat o kvalitě výrobků a procesů
    • reporting managementu

    Očekáváme od Vás:

    • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
    • AJ na středně pokročilé úrovni
    • znalost nástrojů a metod řízení kvality
    • schopnost čtení výkresové dokumentace

    Pracovní podmínky a benefity:

    • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
    • mzdové ohodnocení, odpovídající náročnosti práce
    • vzdělávací kurzy a odborná školení
    • pružná pracovní doba
    • 5 týdnů dovolené
    • dotované závodní stravování
    • příspěvek na péči o zdraví
    • věrnostní odměna a stabilizační příplatek

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Kariérní růst
    • Firemní akce
    • Pružná pracovní doba
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Vzdělávací kurzy
    • Kafetérie
    • Příspěvek na stravování
    • Přátelské prostředí
    • Závodní stravování
    • Parkoviště

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
    Lokalita: Veselí nad Moravou
    Pracovní pozice: Inženýr/ka kvality - skvělý tým, nové projekty
    Směnnost práce fulltime
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 1. 5. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Veselí nad Moravou - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr/ka kvality - skvělý tým, nové projekty ve městě Veselí nad Moravou? Pošlete svůj životopis firmě SULCO Automotive Group, s.r.o. ještě dnes.