Inženýr/ka kvality

Rožmitál pod Třemšínem

Náplň práce:

      - tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem ISO

      - zkvalitnění výrobního postupu, analýzy zmetkovitosti

      - nastavení procesů a testování kvality

      - 8D reporting

      - spolupráce na interních auditech

      - řešení kvalitativních problémů

      - účast na náběhu nových projektů do výroby

      Očekáváme :

      - SŠ technického směru

      - praxe v oblasti kvality (ideálně zákaznická / výrobní)

      - zkušenosti z výrobní nebo automotive společnosti

      - AJ / DE na komunikativní úrovni

      - znalost ISO 9001, IATF 16949 a nástrojů kvality

      - dobré rozhodovací a komunikační schopnosti

      - samostatnost

       Nabízíme:

      - výborné mzdové ohodnocení

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Zvláštní prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Agor Tech spol. s r.o.
Lokalita: Rožmitál pod Třemšínem
Pracovní pozice: Inženýr/ka kvality
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Rožmitál pod Třemšínem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr/ka kvality ve městě Rožmitál pod Třemšínem? Pošlete svůj životopis firmě Agor Tech spol. s r.o. ještě dnes.