Obchodní referent - elektro (m/ž)

Příbram

Požadavky: Jsi technický typ a vyznáš se v elektromateriálu? Rozvíjej svou kariéru u jednoho z největších velkoobchodů s elektromateriálem jako Obchodní referent (m/ž) v Příbrami.

náplň práce

* denní komunikace a péče o zákazníky na pobočce v Příbrami

* zpracování nabídek a zakázek pro zákazníky (prodej elektromateriálu)

* aktivní spolupráce s kolegy z obchodu, nákupu a logistiky

* komunikace s dodavateli a jejich zástupci

* odborné poradenství v oblasti elektromateriálu pro zákazníky

* práce v systému SAP a CRM

co vám nabídneme

* měsíční bonusy dle výsledků, 13. plat

* 25 dní dovolené

* navýšení dovolené za odpracované roky (až 6 týdnů)

* stravenky v hodnotě 130 Kč

* benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení zdraví 6000 Kč ročně

* odměny za pracovní a životní jubilea

* skvělé firemní akce a události

* další rozvoj formou školení a vzdělávání

* příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč měsíčně

co od vás očekáváme

* vzdělání v elektrotechnickém oboru nebo praxe s elektroinstalačním materiálem - silnoproud

* přátelská a komunikativní osobnost

* uživatelská znalost programů MS Office

* chuť se dál vzdělávat v oboru a profesně růst

* znalost programu SAP a CRM výhodou

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Jakmile jej prostuduji, budu Vás kontaktovat a vše společně probereme.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Budu se na Vás těšit

Kristýna Karásková

T: + 709

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Příbram
Pracovní pozice: Obchodní referent - elektro (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Příbram - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní referent - elektro (m/ž) ve městě Příbram? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.