Investiční technici

Chomutov, Březno
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 21 710 - 34 370 Kč/měsíc

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Starostka obce Březno vyhlašuje výběrové řízení č. 1/2024
na pozici: INVESTIČNÍ TECHNIK
druh práce: Technicko - administrativní
místo výkonu: Obecní úřad Březno, katastr obce Březno
pracovní poměr: Na dobu neurčitou, se zkušební dobou
nástup: březen 2024 nebo po dohodě

Požadavky a předpoklady:
Vzdělání: min. SS s maturitou nebo VŠ – výhodou stavebního, technického nebo ekonomického směru. Dle § 4 zák. č. 312/2002 Sb.: státní občanství ČR, příp. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR,starší 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
• zejména znalost stavebního zákona a prováděcích právních předpisů, zákona o obcích, zákona o zadávání veřejných zakázek a zákona o odpadech
• gramotnost při čtení technických výkresů z projektové dokumentace
• schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
• vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
• komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
• flexibilita a spolehlivost
• pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
• pokročilá znalost práce na PC – MS Office
• řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
• ochota se dále vzdělávat
• praxe ve státní správě či samosprávě výhodou

Pracovní náplň:
• příprava, realizace a kontrola investic menšího rozsahu
• příprava, zadávání, realizace a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu
• zajištění výkonu technického dozoru investora u menších staveb
• koordinace přípravy, realizace, předávání staveb, včetně smluvních vztahů při investorsko-inženýrské činnosti, kontrola dodržování lhůt
• vyřizování podkladů pro vypracování technické dokumentace k žádostem o dotační tituly
• správa, provoz a údržba dětských hřišť a sportovišť
• zajištění pravidelných revizí
• zajištění úkolů odpadového hospodářství obce v samostatné působnosti
• správa pozemků a nebytových prostor, nejsou-li v objektech, v nichž se nacházejí byty
• evidence drobného dlouhodobého hmotného majetku obce, včetně vyřazování a fyzické likvidace nepotřebného majetku
• inventarizace majetku a závazků
• zastupování technika obce v jeho nepřítomnosti (dovolená, nemoc)
• součinnost při vydávání stanovisek, příprav podkladů na jednání RO a ZO, vyřizování žádostí, stížností a podnětů

Platové zařazení: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, ohodnocení v 9. platové třídě (dle dosaženého vzdělání a praxe).
Osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby podle dosahovaných výsledků.

Písemná přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:
• jméno a příjmení zájemce
• datum a místo narození zájemce
• státní příslušnost zájemce
• místo trvalého pobytu zájemce
• číslo občanského průkazu zájemce nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka
• datum a podpis zájemce

K přihlášce zájemce připojí:
• strukturovaný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
• výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydá, doloží cizí státní příslušník bezúhonnost čestným prohlášením
• ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
• motivační dopis

Přihlášku s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ INVESTIČNÍ TECHNIK – NEOTVÍRAT! na obálce
doručí zájemce k rukám starostky obce Březno, Radniční 97, 431 45 Březno
nejpozději 31.1.2024 do 12:00 hodin.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Obec Březno
Lokalita: Březno
Pracovní pozice: Investiční technici
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 710 Kč - 34 370 Kč
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Březno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Investiční technici ve městě Březno? Pošlete svůj životopis firmě Obec Březno ještě dnes.