Interní Auditor

Praha

Náplň práce

Do dynamického mezinárodního prostředí hledám interního auditora. Ponoříte se do mezinárodního prostředí, kde budete denně používat denně angličtinu a spolupracovat s kolegy ze Švýcarska, Lichtenštejnska, České republiky, Slovenska, Rakouska, Německa a Norska. Pozice je také vhodná pro nadšence cestování, protože průměrně 1x za 6 týdnů vás čeká služební cesta do jedné z výše uvedených zemí, kde se pobočka společnosti nachází. Pozice je ideální pro ambiciózní auditory, kteří touží prohloubit své znalosti a dovednosti v oblasti interního auditu.
Hledáme interního auditora, který bude pravou rukou svému seniornějšímu kolegovi, aby společně posílili interní audit skupiny, a udrželi tak krok s rozšiřujícím se podnikáním. Tato pozice je uzpůsobena pro auditory s cca 2letou praxí, kteří se chtějí více prosadit v interním auditu. Co budete dělat:
  • Plánovat, provádět testování a podávat zprávy o přidělených auditech za účelem splnění konkrétních cílů auditní zakázky pod dohledem vedoucího interního auditu skupiny.
  • Připravovat zadání pro přidělené audity, dokumentující cíle auditu, přirozená rizika, která je třeba vzít v úvahu jako součást příslušného auditu.
  • Provádět auditní zakázky a dokumentovat auditní práci strukturovaným způsobem, aby bylo možné učinit závěr o provedené práci.
  • Vypracovávat doporučení auditu, která se zabývají hlavní příčinou problémů a dopadem na skupinu, a odsouhlasovat je s auditovanými subjekty.
  • Zajišťovat následné kroky ve spolupráci s vedením, aby bylo zajištěno, že nápravná opatření vedení vyplývající ze zjištění interního auditu byla účinně implementována a v případě potřeby eskalována.
  • Podporovat vedoucího interního auditu skupiny při přípravě plánu interního auditu skupiny a budete pravidelně podávat zprávy vedení.
  • Poskytovat poradenské služby v oblasti vnitřní kontroly.
  • Požadujeme

  • Magisterský titul v oboru finance/ekonomie
  • Komunikativní znalost angličtiny (každodenní komunikace); znalost německého jazyka výhodou.
  • Ideálně 2 roky praxe v oblasti operativního interního auditu. Za výhodu bude považována znalost IT a/nebo finančního auditu.
  • Povědomí o mezinárodních standardech, principech a postupech interního auditu, řízení rizik a principů vnitřní kontroly.
  • Vynikající analytické, kritické myšlení, nezávislý úsudek a schopnost řešit problémy
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • 4 Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy zaměstnance
  • Benefitní program Flexi Pass
  • Multisport karta
  • Firemní školení v oblasti profesních dovedností a osobního rozvoje
  • Práce v příjemném a moderním prostředí s občerstvením na pracovišti

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Interní Auditor
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 9. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Interní Auditor ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.