Finanční účetní senior

Středočeský, Kozomín

POPIS POZICE:

- Budete samostatně vést účetnictví, a spravovat faktury v účetním systému.

- Samostatně připravujete účetní doklady, účtujete záznamy v účtu hlavní knihy, účtujete dodavatelské a odběratelské faktury

-Odpovídáte za průběžné (měsíční) plánování peněžních toků (Cash-Flow Forecast) a jejich správu

- Budete samostatně zpracovávat účetní výkazy dle české legislativy i měsíční a roční reporting mateřské společnosti

- Připravujete a odesíláte hlášení Intrastat i statistické výkazy pro ČSÚ

- Podílíte se na řízení mezipodnikových transakcí a jejich odsouhlasení, máte odpovědnost za kontrolu plateb

- Řídíte odsouhlasení účtů a připravujete měsíční odsouhlasení rozvahy

- Zpracováváte účetní závěrku včetně podkladů pro audit.

- Odpovídáte za evidenci dlouhodobého majetku. Podílíte se jednou ročně na fyzické inventuře

- Samostatně připravujete měsíční hlášení DPH, kontrolní a souhrnné hlášení,komunikujete s finančním úřadem, spolupracujete na přiznání k dani z příjmu s externím daňovým poradcem

PROFIL KANDIDÁTA:

- Máte minimálně 5 let zkušeností ve finančním účetnictví.

- Zvládáte používat angličtinu a češtinu/slovenštinu slovem i písmem, máte vynikající komunikační dovednosti

- Máte pracovní zkušenost z mezinárodní společnosti, v ideálním případě z asijské společnosti.

- Zvládáte MS excel na pokročilé úrovni

- Máte schopnost rychle se učit nové systémy

- Předchozí zkušenost se SAP nebo Oracle je výhodou

- Baví Vás analyzovat informace a přicházet věcem na kloub, jste důslední, přesnost a systematický přístup je Vám vlastní

- Výhodou bude, pokud Vám průmysl / výroba profesně „pasuje“

- Ideální bude, pokud „multitasking“ a prioritizace úkolů pro Vás nejsou sprostá slova

NABÍZÍME:

- Příspěvek na dopravu, stravenkovou kartu, zvýhodněné ceny jídel, zajímavou odměnu za doporučení nového kolegy, pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu

- Parkovací místo k dispozici pro každého zaměstnance.

- Pracoviště mezi severním okrajem Prahy a Kralupami nad Vltavou

- Nakopne Vás káva? Zdarma si nabídnete kávu nebo chlazenou vodu, kdykoliv dostanete chuť

- Dárky k výročím a před Vánoci

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Kozomín
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Finanční účetní senior
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    151 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kozomín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Finanční účetní senior ve městě Kozomín? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kozomín - Výroba a vývoj