ENVIRONMENTALISTA PRO UDRŽITELNOST VÝROBY

Jihomoravský kraj

Zajímá Vás environmentální udržitelnost a máte zkušenosti s provozem a údržbou budov? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Výborně! Tak to hledám právě Vás!

Zašlete mi Váš životopis a pracujte jako:

ENVIRONMENTALISTA PRO UDRŽITELNOST VÝROBY (40-60.0000 KČ)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Koordinace projektů
  • Implementace ISO norem
  • Komunikace s příslušnými úřady
  • Reporting, školení, provádění auditů
  • Odstraňování závad vedoucí k ohrožení ŽP
  • Práce na projektech pro ochranu ŽP

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání v příslušném oboru
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost ISO 14001
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Znalost problematiky správy budov

CO NABÍZÍME?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Mobilní telefon a notebook
  • Bonusy a prémie
  • Závodní stravování
  • Multisport karta
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Osobní rozvoj
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na doplňky stravy
  • Přátelský kolektiv
  • Moderní pracoviště
  • Relax zóna
  • Finanční růst
  • Nástup ihned
  • Lokalitu: okres Vyškov

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Technické profese
Pracovní pozice: ENVIRONMENTALISTA PRO UDRŽITELNOST VÝROBY
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ENVIRONMENTALISTA PRO UDRŽITELNOST VÝROBY ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Technické profese