Elektrotechnik

Středočeský, Hlavenec

Hledám šikovného Elektrotechnika, který doplní malý tým do jedné automotive společnosti.

Ideální bude zkušenný Elektronik, který se "vrtá" v senzorice, v kamerových systémech a jiných elektronických zařízeních.

POPIS POZICE:
  • Zajišťuje optimální provoz řídících jednotek, průběžně zálohuje software.
  • Informuje o potřebě náhradních dílů.
  • Provádí provozní údržbu strojů z pohledu elektroniky a programového zabezpečení.
  • Provádí preventivní údržbu strojů z pohledu elektroniky.
  • Vede dokumentaci o této údržbě.
  • Spravuje kamerové systémy na výrobním zařízení.
  • Zodpovídá za spuštění záložního zdroje elektřiny při výpadku.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenosti a kvalifikace odpovídající požadavkům NV 194/2022 Sb §6 (dřívější Vyhláška 50)
  • Základní znalost SIMATIC S5, S7
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Základy anglického jazyka (orientace v dokumentaci)

NABÍZÍME:
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden
  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně
  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)
  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance
  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč
  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte
  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále
  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Hlavenec
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Pracovní pozice: Elektrotechnik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hlavenec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektrotechnik ve městě Hlavenec? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hlavenec - Elektro a automatizace