Elektromontér / servisní technik elektro, mzda 40 – 65 000 Kč

Jihomoravský kraj

Náplň práce

Hledáte stabilní pracovní uplatnění ve firmě, která je férovým zaměstnavatelem a jste také časově flexibilní a nevadí Vám výjezdy (po ČR, ale i zahraničí)? Pokud máte zaměření v oblasti elektro a chcete se dozvědět více informací, tak čtěte dále.
Obsazujeme dvě velmi podobné pozice, a to pracovní pozici ELEKTROMONTÉRA:
  • Na této pracovní pozici budete zajišťovat elektromontérské práce u našich zákazníků jak v ČR, tak i v zahraničí.
  • A pracovní pozici SERVISNÍHO TECHNIKA ELEKTRO:
  • Na této pozici budete vyjíždět na servis (rozvody NN a MaR) k našim klientům (provozovatelům bioplynových stanic), zapojovat a uvádět do provozu elektrická zařízení nejen na bioplynových stanicích, poskytovat následnou servisní podporu provozu a operativně řešit problémy ve spolupráci se servisním týmem.
  • Požadujeme

    ELEKTROMONTÉR:
  • zkušenosti z oboru elektrotechnického směru nebo je absolventem v oboru podobném (pomůžeme doplnit vyhl. 50)
  • chuť vzdělávat a učit novým věcem
  • orientace v technické dokumentaci a znalost základů datových sítí a průmyslové automatizace
  • jste aktivním řidičem a nevadí Vám časté několikadenní i týdenní výjezdy po celé České republice nebo turnusy v zahraničí (nejčastěji do Polska)
  • SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO:
  • zkušenosti z oboru elektrotechnického směru a praxi v oblasti průmyslových automatizací
  • znalost NN rozvody, MaR, základy datových sítí a vlastní vyhlášku 50
  • praxe s prací s průmyslovými automaty (Beckhoff, Wago, Simatic, atd)
  • je aktivním řidičem a nevadí mu časté a delší výjezdy po celé České republice nebo turnusy v zahraničí (PL, DE)
  • Nabízíme

  • náborový příspěvek po roce práce při prodloužení smlouvy 40 000Kč
  • za dobře vykonanou práci měsíční a roční odměny nad rámec
  • maximální podporu při zaškolení na práci v oboru elektro
  • mobilní telefon je u nás samozřejmostí
  • příspěvek na stravné, po roce práce 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • výhodný mobilní tarif pro Vás i rodinné příslušníky
  • bankovní účet s měsíční odměnou ze mzdy
  • výhodné nákupy u dodavatelských firem
  • vánoční večírek, firemní snídaně
  • jazykové vzdělávání
  • k dispozici plně technicky vybavené servisní vozy s kvalitním nářadím
  • značkové pracovní oblečení
  • benefitní kartu Edenred

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Jihomoravský kraj
    Pracovní pozice: Elektromontér / servisní technik elektro, mzda 40 – 65 000 Kč
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 21. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromontér / servisní technik elektro, mzda 40 – 65 000 Kč ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.