Dělník ve výrobě drceného kameniva

České Budějovice

Pracovník ve výrobně drceného kameniva. Přeprava kameniva technologickým vozidlem, vyvážení násypek na skládku, navážení rubaniny do drtiče. Podílení se na údržbě technologické linky.

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny "C".

Průkaz strojníka pro kolové nakladače a pásová rypadla výhodou.

Ochotu pracovat v provozu, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem.

Uvítáme: Svářečský průkaz, praxi v hornické činnosti, průkaz vazače, jeřábníka

Náplň práce: Práce ve výrobě drceného kameniva, nakládka, vykládka drceného kameniva nákladním automobilem, údržba a drobná oprava svěřeného stroje, ostatní práce dle požadavků a pokynů nadřízených pracovníků.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu.
  • Osobní rozvoj – doplnění řidičského, strojnického a svářecího průkazu aj.
  • Slevy na firemní produkty.
  • Příspěvek na penzijní, životní pojištění až 2000 Kč.
  • Příspěvek na stravování.

Nástup od 1. 9. 2023 (nebo dohodou), a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

VOLEJTE

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Benefity

  • Provize z prodeje

Detaily o pracovním místě:
Firma: Reno Šumava a.s.
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: Dělník ve výrobě drceného kameniva
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 34000-60000 Kč
Nabídka přidána: 24. 8. 2023
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník ve výrobě drceného kameniva ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Reno Šumava a.s. ještě dnes.