INFRASTRUCTURE SW DEVELOPER | KUBERNETES

Jihočeský kraj, České Budějovice

POPIS POZICE:
Jste zběhlý v IT a poohlížíte se po seniorních pozicích pro otřelé ajťáky? Do týmu IT Group Services hledáme posilu na pozici INFRASTRUCTURE SOFTWARE DEVELOPERA.

Co by Vás na této pozici čekalo:
- vyvíjet a udržovat vysoce kvalitní kód Golang v prostředí Kubernetes
- implementace a údržba vlastního zdroje Kubernetes
- implementace konceptů autorizace OAuth2 pro zabezpečení rozhraní API a služeb
- ověřování OIDC pro zvýšení zabezpečení aplikací
- spolupráce s mezifunkčními týmy pro zajištění bezproblémové integraci cloudových služeb a platforem hyperscale
- práce s Terraform k poskytování a správě zdrojů infrastruktury na různých cloudových platformách
- řízení digitalizace a modernizace prostředí IT
- spolupráce s interními kolegy, vrcholovým managementem a externími poskytovateli služeb

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc)
- flexibilní pracovní doba
- firemní vzdělávání (jazykové kurzy)
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost kariérního postupu

POŽADAVKY:
- bakalářský nebo magisterský titul v oboru informatiky nebo ekvivalentní zkušenosti
- výborné IT dovednosti, např. ve více programovacích a skriptovacích jazycích (např. C#, Go, Bash, PowerShell)
- angličtiina minimálně na úrovni B2 - práce v mezinárodním týmu, využití denně
- praxe ve vývoji Golang
- znalost ekosystému Kubernetes, včetně zkušeností s psaním operátorů Kubernetes
- povědomí o konceptech autorizace OAuth2, platforem hyperscaler, nejlépe Azure nebo AWS

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: České Budějovice
Odvětví práce: Správce aplikačního SW
Pracovní pozice: INFRASTRUCTURE SW DEVELOPER | KUBERNETES
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INFRASTRUCTURE SW DEVELOPER | KUBERNETES ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa České Budějovice - Správce aplikačního SW