CNC Soustružník

Hlavní město Praha, Praha

Hledáte stabilní zaměstnání v Praze, máte zkušenosti s obráběním na CNC stroji a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Orientujete se ve výkresové a technické dokumentaci? Jste technicky zaměření a oblast CNC strojů je Vaše parketa? Výborně! Dejte nám o sobě vědět, rádi s Vámi vše potřebné probereme. Nabízíme kvalifikovanou práci a k tomu nadstandardní benefity, které Vám vykouzlí úsměv na tváři. Pokud se zajímáte o profesní rozvoj, je možný kariérní růst a můžete se posouvat na jiné pozice!

• Měsíční přispěvek 6 % částky z hrubé mzdy na penzijní či životní pojištění nebo pošleme jako Flexipasy do Cafeterie
• 600 Kč měsíčně příspěvek ve formě Flexipasů do Cafeterie
• Plně hrazené stravenky 100 Kč /den
• 6 týdnů placeného volna
• Čerstvé ovoce a zelenina na pracovišti, dny zdraví (např. masáže), sportovní klání (beach volej, fotbal), částečná dotace Multisport karty, otevřené privátní fitko v budově
• Neomezené možnosti kariérního růstu a možný posun na jiné pozice!

POPIS POZICE:

• Práce na zajímavých dílech pro letecký průmysl (převážně na CNC soustruhu)

• Seřízení stroje dle seřizovacího listu

• Kontrola průběhu operací, přesné měření

• Obsluha zdvihacího zařízení

• Spolupráce s týmem technologie výroby na zlepšování procesů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenost s obráběním na CNC stroji (zkušenost na CNC soustruhu výhodou)
  • Znalost měření mikrometrem, posuvným měřítkem a dutinoměrem
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci

NABÍZÍME:

• Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v dobře dostupné lokalitě v Praze

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice: CNC Soustružník
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici CNC Soustružník ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Řemeslné a kvalifikované technické práce