Chemický laborant / laborantka

Praha

Výzkumná skupina katalýzy a reakčního inženýrství

místo výkonu práce: Rozvojová 135, 165 00 Praha 6 -Suchdol

Úplný popis pracovní pozice:

  • SŠ vzdělání nebo VŠ vzdělání chemického směru
  • provádění chemických experimentů v laboratorním měřítku
  • práce s chemikáliemi, plyny a plynnými směsmi
  • obsluha tlakových lahví a lahví se zkapalněnými plyny
  • práce s kapalným dusíkem a pevným CO2
  • provádění experimentů v rozmezí teplot - 196 až + 1000 °C
  • práce s vakuovanými i vysokotlakovými aparaturami
  • práce s toxickými (H2S), hořlavými (H2, cyklohexan) a oxidujícími (H2O2, 20%O2/Ar) látkami
  • předchozí zkušenosti s prací v chemické laboratoři výhodou, vhodné však i pro absolventa
  • samostatnost, spolehlivost a motivace přispět ke splnění společných cílů
  • základní znalost MS Office
  • anglický jazyk alespoň na pasivní oborové úrovni
  • řidičský průkaz je výhodou

Nabízíme:

  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • práci na plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností případného prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranného zájmu
  • měsíční hrubá mzda odpovídající zkušenostem kandidáta od 26 000 do 33 000 Kč
  • mzdové odměny dle řešených projektových úkolů
  • perspektivní a smysluplnou práci, pestrou práci v chemické laboratoři
  • aktivní pomoc se zapracováním na nové pozici v novém prostředí a příslušná zaškolení
  • zázemí velké výzkumné organizace, prostor pro profesní růst
  • možnost odborného vzdělávání a jazykových kurzů
  • přátelský pracovní kolektiv v příjemném prostředí
  • 5 týdnů dovolené + 5 dní zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • možnost stravování v místě s příspěvkem zaměstnavatele 90 Kč/pracovní den

Jak se přihlásit:

Přihláška by měla obsahovat profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt na osobu nebo osoby, které mohou poskytnout reference, případně doporučení SŠ je výhodou.

Více informací a podání přihlášek: *******@***********

Uzávěrka přihlášek:

dokud nebude obsazeno, nejpozději do 30.6.2024

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Chemický laborant / laborantka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26000-33000 Kč
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Chemický laborant / laborantka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i. ještě dnes.