Asistent/ka ředitele (angličtina, Prostějov)

Držovice

Náplň práce

  • kompletní zastřešení administrativy výrobní společnosti včetně sekretariátu
  • operativní vyřizování pošty, mailů a telefonátů, vítání návštěv
  • zpracování obchodní korespondence (smlouvy, překlady)
  • plnění operativních úkolů spojených s vedením a provozem firmy, spolupráce s kolegy
Váš profil
  • komunikativní znalost jazyka anglického (slovem i písmem, úroveň B2)
  • praxe na obdobné pozici v administrativě min. 2 roky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • znalosti obchodní korespondence v ČJ a AJ
  • znalost programů MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • komunikativnost, flexibilita, příjemné vystupování, diskrétnost
  • schopnost se rozhodovat, samostatnost, pečlivost
Naše nabídka
  • práce na hlavní pracovní poměr v menším kolektivu, zázemí výrobní firmy
  • pružná pracovní doba pondělí až pátek (8 hod)
  • individuální přístup k zaměstnancům
  • proškolení
  • příspěvek na stravování + pitný režim
  • 25 dnů dovolené, mobil, notebook
  • nástup možný ihned
  • místo práce: Držovice u Prostějova

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce. Pokud připojíte i pár úvodních slov nebo motivační dopis, o to více na Vás budeme těšit při dalším jednání. Děkujeme.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Držovice
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Asistent/ka ředitele (angličtina, Prostějov)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Držovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka ředitele (angličtina, Prostějov) ve městě Držovice? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.