Asistent/ka nebo Odborný/á asistent/ka pro Katedru fyziky - pozice didaktik fyziky, Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická

Liberec

Děkan Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na pozici akademického pracovníka nebo akademické pracovnice:

ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU FYZIKY - pozice didaktik fyziky

Pracoviště:  Katedra fyziky, Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci

Počet volných pozic: 1

Úvazek: 100 % (40 hod./týden)

Mzdové zařazení: mzdová třída A2 nebo A3, dle vnitřního mzdového předpisu a dosažené vědecké hodnosti, přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu

Pracovní smlouva:  na dobu určitou do 31. 08. 2027 s možností prodloužení

Nástup:  září 2024, příp. dle dohody

Přihlášku prosím zašlete nejpozději do 16. 06. 2024.

Jaká bude náplň vaší práce:

  • vzdělávací činnost – výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních,
  • řešení teoretických a experimentálních úkolů v oblasti didaktiky fyziky,
  • publikační činnost v oboru,
  • sebevzdělávací a další tvůrčí aktivity.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání a zahájené Ph.D. studium v didaktice fyziky ke dni nástupu do pracovního poměru pro pozici asistent/ka,
  • vysokoškolské vzdělání a vědecká hodnost Ph.D. v didaktice fyziky pro pozici odborný/á asistent/ka,
  • znalost českého jazyka min. na úrovni C1 doloženou zkouškou (mimo občany ČR a SR),
  • dobré znalosti ve fyzice a didaktice fyziky

  • praxe v pedagogické činnosti, zájem o výuku, pedagogické dovednosti,
  • samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost.

Co nabízíme:

  • 8 týdnů dovolené,
  • pružnou pracovní dobu,
  • závodní stravování,
  • dětský koutek pro děti batolecího věku,
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola,
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně,
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění,
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení,
  • zvýhodněné telefonní tarify.

Zaujaly vás uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: **********@****** nebo na adresu Technické univerzity v Liberci.

K přihlášce do výběrového řízení musejí být přiloženy tyto dokumenty:

  • odborný životopis,
  • stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti,
  • doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti,
  • seznam publikovaných odborných prací,
  • pro pozici asistent/ka doklad o Ph.D. studium.

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Výběrové řízení má v prvním kole podobu posouzení doručených listinných dokumentů. V případě konání druhého kola se jedná o osobní pohovor s vybranými uchazeči a uchazečkami. Předpokládaný termín jednání výběrové komise s uchazeči/kami je stanoven na 26. týden roku 2024.

O výsledku budou všichni uchazeči a uchazečky informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Uchazeč je oprávněn požádat do 30 kalendářních dní od zveřejnění výsledků výběrového řízení prostřednictvím e-mailu: **********@****** vyhlašovatele o vyjádření ke svým výsledkům v rámci výběrového řízení. Vyhlašovatel zašle do 30 kalendářních dní od obdržení žádosti písemné vyjádření k výsledkům uchazeče.

Výběrové řízení je od 15. 05. 2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/), na portálu MPSV (https://www.uradprace.cz/volna-mista-v-cr) a na webových stránkách Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické (https://www.fp.tul.cz/uredni-deska/vyberova-rizeni).

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Ubytování
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: Technická univerzita v Liberci
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Asistent/ka nebo Odborný/á asistent/ka pro Katedru fyziky - pozice didaktik fyziky, Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29000 Kč
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka nebo Odborný/á asistent/ka pro Katedru fyziky - pozice didaktik fyziky, Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě Technická univerzita v Liberci ještě dnes.