TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/CE SE ZAMĚŘENÍM NA SIMULAČNÍ TECHNIKU pro Fakultu zdravotnických studií

Liberec

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/CE SE ZAMĚŘENÍM

NA SIMULAČNÍ TECHNIKU

PRO FAKULTU ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ

Pracoviště:                        Fakulta zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci

Počet volných míst:           1

Úvazek:                            100% (40hod/týden), příp. dle dohody

Mzdové zařazení:              mzdová třída B5 dle vnitřního mzdového předpisu v návaznosti na odbornou praxi

  • dle vnitřního mzdového předpisu
  • možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu

Pracovní smlouva:             na dobu určitou na 1 roky, s možností prodloužení, zkušební doba 6 měsíců, příp. dle dohody

Nástup:                            1. 8. 2024, příp. dle dohody

Přihlášku zaslat:                nejpozději do 28. 06. 2024

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • technická podpora simulační výuce
  • správcovství simulační techniky fakulty včetně instalace a aktualizace SW
  • školení akademických pracovníků v používání simulační techniky
  • technická podpora simulační výuky
  • vypracovávání dokumentace k nákupům fakulty

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání nejlépe technického směrdobrá orientace v AV a PC technice
  • výhodou je dobrá orientace v simulační technice
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
  • aktivní snaha a ochota vzdělávat se
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení
  • zvýhodněné telefonní tarify

Zaujaly Vás výše uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: **********@****** nebo

na adresu Technické univerzity v Liberci.

K přihlášce na volnou pozici musí být přiloženy tyto dokumenty:

  • stručný životopis (nejlépe ve formě EuroPASS)
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • stručná charakteristika dosavadní činnosti

V případě dotazů k uvedenému místu můžete se můžete obrátit na personalistky Technické univerzity v Liberci (viz kontakt v záhlaví).

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Jednání o obsazení volného místa proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od výběru vhodného uchazeče.

Volné místo je od 27. 05. 2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (viz: https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/) a na portálu MPSV (viz: https://www.uradprace.cz/volna-mista-v-cr).

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Ubytování
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 6 týdnů
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: Technická univerzita v Liberci
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/CE SE ZAMĚŘENÍM NA SIMULAČNÍ TECHNIKU pro Fakultu zdravotnických studií
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24100 Kč
Nabídka přidána: 27. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/CE SE ZAMĚŘENÍM NA SIMULAČNÍ TECHNIKU pro Fakultu zdravotnických studií ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě Technická univerzita v Liberci ještě dnes.