Administrativní pracovník - vhodné pro OZP - 165 Kč / hod.

Hluboká nad Vltavou

O nás

Nadační fond Bez Bariér – SPECIALISTA NA ZDRAVOTNÍ & SOCIÁLNÍ OBLAST
bohaté zkušenosti✔ vlastní školící centrum✔ profesionální tým✔ exkluzivní nabídky práce✔

VÍTEJTE NA STARTU VAŠÍ NOVÉ KARIÉRY

Náplň práce:

  • výpomoc s administrativními úkony
  • vytváření podkladů pro komunikaci s úřady
  • evidence finančích benefitů
  • komunikace s účetním oddělením
  • komunikace s personálním oddělením

Co od Vás očekáváme:

  • ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
  • znalost práce na počítači
  • dobré komunikační schopnosti
  • kreativní, zodpovědný a samostatný přístup
  • OZP (invalidní důchod)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příležitost hlavně pro OZP
  • možnost částečného úvazku (2x 6 hodin / týden)
  • zajímavou a různorodou práci, která Vás bude bavit
  • zázemí stabilní firmy a pohodové kolegy
  • smlouvu na HPP
  • finanční ohodnocení 165 Kč / hodina
  • nové bezbariérové kanceláře v centru Hluboké nad Vltavou
  • další možnosti profesního rozvoje skrz různé obory i v rámci mezinárodní spolupráce
  • právní i psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma

Firma: BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond
Lokalita: Hluboká nad Vltavou
Pracovní pozice: Administrativní pracovník - vhodné pro OZP - 165 Kč / hod.
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hluboká nad Vltavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník - vhodné pro OZP - 165 Kč / hod. ve městě Hluboká nad Vltavou? Pošlete svůj životopis firmě BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond ještě dnes.