Administrativní pracovník - správce dotačních programů

Terezín

Náplň práce:

  • administrativní činnost pro firmu v oblasti získávání dotací,
  • řádně vést administrativu projektů (řídit dotační administrativu),
  • aktivně spolupracovat s úřady (po dobu dotačního programu),
  • dbát na hlídání ukazatelů dotačních programů,
  • dbát na hlídání termínů dotačních programů,
  • připravovat zprávy nadřízeným o stavu jednotlivých dotačních programů,
  • mít na starost administrativní přípravu při auditu (kontrole) státními institucemi.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – ekonomického (podnikatelského) zaměření,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet – webové stránky),
  • schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,
  • organizační schopnosti,
  • časovou flexibilitu.

Výhodou (není podmínkou):

  • zkušenosti se získáváním firemních dotačních programů,
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku, služební telefon.

Plat/mzda: od 27 000 Kč.

Pracovní poměr: plný úvazek.

Nástup možný od 2. 5. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: , kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: + 208.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: DYNTEC
Lokalita: Terezín
Pracovní pozice: Administrativní pracovník - správce dotačních programů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    146 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Terezín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník - správce dotačních programů ve městě Terezín? Pošlete svůj životopis firmě DYNTEC ještě dnes.