Admin/controlling/fakturant - pestrá náplň

Praha

Do divize transportní logistiky, hledáme kandidáta/-tku, kterou baví mravenčí a velmi pečlivá práce, kde vše sedí do poslední koruny. Jedná se mix
agendy - faktury, administrativní úkoly (vyplňování a kontrola excelových tabulek apod.). Důležitá je opravdová pečlivost a samostatnost, občas i
"detektivní práce" v dohledávání. Důležitá je i ochota učit se pracovat s daty v rámci nového reportingu (Power BI).

Jedná se o divizi transportní logistiky. Více na https://wellpack.org/cz/services/logistika-a-doprava/

Náplň práce:

  • zpracovávání faktur, vystavování faktur podle podkladů - do účetního systému ABRA

  • zpracování dokladů pro pobočky v CZ, AT, HU a komunikace s nimi (čj a základní písemná angličtina)

  • evidence dokladů dle zakázek

  • rozúčtovávání faktur na různá střediska

  • zpracování podkladů a evidence údajů pro knihy jízd

  • komunikace a spolupráce s externími subjekty

  • administrativní agenda (tabulky apod.)

  • controllingová činnost

Požadavky:

  • předchozí praxe min 1 rok na pozici obdobné
    pozici podmínkou

  • schopnost zorganizovat práci a určit priority

  • velká pečlivost a nastavení mít čísla v pořádku

  • základní komunikativní znalost anglického jazyka AJ (znalost německého jazyka výhodou)

  • znalost aktuálních zákonů a vyhlášek o účetnictví

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 2 dny home office

  • nástupní plat 35-40 tis

  • zázemí stabilní české společnosti s mezinárodním působením

  • nástup ihned nebo dohodou

  • pracoviště – Mstětice, Zeleneč, Praha -Východ nebo Vršovice, Praha 10

Detaily o pracovním místě:
Firma: WELL PACK s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Admin/controlling/fakturant - pestrá náplň
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Admin/controlling/fakturant - pestrá náplň ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě WELL PACK s.r.o. ještě dnes.