Z offline do online světa: Top Vision nabízí webináře pro firmy i jednotlivce

Datum publikování na HitPrace.cz: 10. 4. 2020

„Byznys nesmí přestat šlapat. Šlápněte do toho s námi!“ Tak zní heslo společnosti Top Vision, která je lídrem na trhu s firemním vzděláváním. Učebny, kde ještě minulý měsíc probíhaly kurzy, se v důsledku vládních opatření uzavřely. Společnost Top Vision proto přišla s alternativou, jíž je právě online vzdělávání.


    „Prvním impulsem k tomu vytvořit online webináře byla snaha vynahradit našim klientům kurzy, na které byli přihlášeni, ale teď si na ně budou muset nějakou dobu počkat. Druhým impulsem byl náš zájem pomoct a poradit firmám, které se ze dne na den ocitly v naprosto nové situaci,“ říká Lukáš Fejks, ředitel Top Vision.


Jaká témata táhnou?


Webináře jsou věnovány aktuálním tématům, jako je krizové řízení, krizová komunikace, pracovněprávní problematika nebo vedení týmu na home office. První webináře vznikly jako první pomoc firmám v krizi. V současné době jsou doplňována další témata, která souvisí spíše s karanténou a změnou životního stylu.


Například kurz Jak se neutopit v ponorce je manuálem pro přežití situace náročné pro celou rodinu. Kurz Online/offline and happy varuje před útěkem do virtuálního světa sociálních sítí a zpravodajských serverů.


    „Oslovili jsme naše nejlepší lektory, kteří přišli s vlastními nápady a vlastními tématy. Webináře probíhají live, což považuji za jejich hlavní přidanou hodnotu. Účastníci se tak mohou zeptat na své konkrétní případy a sdílet své zkušenosti,“ říká Tomáš Petrův, který vede kreativní tým Top Vision.Zdroj: HR News
Zprávy a novinky z HR