Brigády Županovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Bezpečnostní pracovník/ce - Dobříš
Dobříš

M&M Security Ensure s.r.o.

Doručovatel letáků pro Sedlčany a okolí okres Příbram
Sedlčany

První novinová společnost a.s.

Doručovatel letáků pro Sedlčany a okolí okres Příbram
Sedlčany

První novinová společnost a.s. | Přidáno: 24. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Županovice - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Županovice a okolí. Systém během chvíle zobrazí 3 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Županovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Županovice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Županovice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Doosan Bobcat EMEA s.r.o. a poté Nemocnice na Pleši s.r.o., Siemens.

Ve městě Županovice bydlí 65 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Županovice se nachází Dobříš (1 458 nabídek brigády), Sedlčany (258), Nový Knín (863) a Drásov (1 489).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.