Brigády Zaječov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin s autem pro Zaječov a okolí
Hořovice

První novinová společnost a.s. | 5 000 Kč - 6 000 Kč

Hledá se Junior a Senior Controller
Žebrák

ManpowerGroup s.r.o.

číšník/servírka
Nepomuk

Hotel U Zeleného stromu s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč

Hledá se Junior a Senior Controller
Žebrák

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 5. 12. 2021

Doručovatel novin s autem pro Zaječov a okolí
Hořovice

První novinová společnost a.s. | 5 000 Kč - 6 000 Kč | Přidáno: 4. 12. 2021

číšník/servírka
Nepomuk

Hotel U Zeleného stromu s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč | Přidáno: 6. 11. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Zaječov - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 26 aktuálních nabídek brigád v městě Zaječov. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Zaječov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Zaječov se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Zaječov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: PAC Hořovice s.r.o., Mubea, Synergie.

Zaječov má 1 434 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Zaječov se nachází Příbram (519 nabídek brigády), Hořovice (276), Nepomuk (1 123) a Strašice (789).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.