Brigády Záchlumí

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Obsluha firemní kantýny
Kostelec

Plzeňské stravování s.r.o. | 24 000 Kč - 26 000 Kč

Operátor výroby (brigádně)
Stříbro

BODIT TACHOV s.r.o., | 160 Kč

HIT
Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Stříbro
Stříbro

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. | Přidáno: 29. 11. 2022

Operátor výroby (brigádně)
Stříbro

BODIT TACHOV s.r.o., | 160 Kč | Přidáno: 14. 11. 2022

Obsluha firemní kantýny
Kostelec

Plzeňské stravování s.r.o. | 24 000 Kč - 26 000 Kč | Přidáno: 12. 6. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Záchlumí

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Záchlumí a okolí. Systém během chvíle zobrazí 15 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Záchlumí a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Záchlumí se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Záchlumí a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment s.r.o., People Facility s.r.o., Grafton Recruitment.

V současné době bydlí ve městě Záchlumí a jeho okolí 391 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Záchlumí se nachází Stříbro (570 nabídek brigády), Bor (685), Heřmanova Huť (786) a Černošín (684).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.