Brigády Vesce

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Asistent prodeje, zprostředkovatel
Veselí nad Lužnicí

Jiří Mervart

Obsluha čerpací stanice
Sudoměřice u Bechyně

SILMET HP, a.s. | 135 Kč

Třídění balíků - mzda 155Kč/h, možnost volby směn
Soběslav

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 1. 10. 2022

Třídění balíků - mzda 155Kč/h, možnost volby směn
Jihočeský, Soběslav

MANPOWER | Přidáno: 30. 9. 2022

Obsluha čerpací stanice
Sudoměřice u Bechyně

SILMET HP, a.s. | 135 Kč | Přidáno: 23. 9. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Vesce

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 10 aktuálních nabídek brigád v regionu Vesce a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Vesce a jeho okolí dnes bylo přidáno 3 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Vesce se jedná o 3 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 3 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Vesce? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Kostelecké uzeniny a.s. a poté Grafton Recruitment, Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Vesce a jeho okolí 283 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Vesce, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Soběslav (620 nabídek brigády), Veselí nad Lužnicí (278), Bechyně (939 nabídek práce) a Planá nad Lužnicí (1 235).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.