Brigády Soběslav

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Řidič/kurýr
Sezimovo Ústí

GTH catering a.s.

Třídění balíků - mzda 155Kč/h, možnost volby směn
Soběslav

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 1. 10. 2022

Třídění balíků - mzda 155Kč/h, možnost volby směn
Jihočeský, Soběslav

MANPOWER | Přidáno: 30. 9. 2022

Řidič/kurýr
Sezimovo Ústí

GTH catering a.s. | Přidáno: 25. 9. 2022

Obsluha čerpací stanice
Sudoměřice u Bechyně

SILMET HP, a.s. | 135 Kč | Přidáno: 23. 9. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Soběslav - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Soběslav a okolí. Systém během chvíle zobrazí 10 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Soběslav a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Soběslav se jedná o 3 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 3 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Soběslav? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Kostelecké uzeniny a.s. a poté Grafton Recruitment, BRISK Tábor a.s..

Ve městě Soběslav bydlí 6 990 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Soběslav se nachází Sezimovo Ústí (1 243 nabídek brigády), Soběslav (636), Veselí nad Lužnicí (285) a Planá nad Lužnicí (1 227).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.