Brigády Stráž pod Ralskem

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pracovník/Pracovnice úklidu
Mimoň

ZENOVA services s.r.o.

Zahradní práce
Cvikov

Michaela Tomiskova | 165 Kč - 165 Kč | Přidáno: 25. 3. 2023

Pracovník/Pracovnice úklidu
Mimoň

ZENOVA services s.r.o. | Přidáno: 24. 3. 2023

roznos letáků v obci Kunratice u Cvikova
Cvikov

Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace | 330 Kč - 330 Kč | Přidáno: 21. 3. 2023

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Stráž pod Ralskem - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Stráž pod Ralskem a okolí. Systém během chvíle zobrazí 8 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Stráž pod Ralskem a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Stráž pod Ralskem se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Stráž pod Ralskem a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: People Facility s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment.

V současné době bydlí ve městě Stráž pod Ralskem a jeho okolí 3 989 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Stráž pod Ralskem se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Mimoň (581 nabídek brigády), Chrastava (2 328), Cvikov (659) a Stráž pod Ralskem (418).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.

Často kladené otázky

👉 Kolik inzerátů brigád je aktuálně ve městě Stráž pod Ralskem?

Aktuálně je ve městě Stráž pod Ralskem 8 inzerátů brigád na HitPrace.cz.

👉 Jaké jsou nejoblíbenější brigády ve městě Stráž pod Ralskem?

Nejčastější jsou brigády v oblastech: prodavačka, kurýr, úklid, obsluha a další.