Brigády Česká Lípa

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda v obchodě
Česká Lípa

150 Kč - 165 Kč | Přidáno: 25. 11. 2022

Brigáda v obchodě (Ref. č.: A7590)
Česká Lípa

HOFMANN WIZARD s.r.o. | Přidáno: 25. 11. 2022

BRIGÁDA Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ
Česká Lípa

Ondřej Kostelka | 2 Kč - 5 Kč | Přidáno: 17. 7. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Česká Lípa - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v regionu Česká Lípa a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Česká Lípa a jeho okolí dnes bylo přidáno 2 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Česká Lípa se jedná o 2 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 2 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Česká Lípa? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od AC Jobs, s.r.o. a poté Vězeňská služba České republiky, KV Final Ralsko s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Česká Lípa a jeho okolí 37 405 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Česká Lípa, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Česká Lípa (381 nabídek brigády), Nový Bor (481), Mimoň (511 nabídek práce) a Česká Kamenice (722).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.