Brigády Rokytňany

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin v lokalitě Loučeň a okolí - Nymburk
Loučeň

První novinová společnost a.s.

ČALOUNÍK/ICE
Jíkev

LIVELO s.r.o. | 25 000 Kč - 40 000 Kč

Seřizovač za SUPER PRACHY!!!
Kněžmost

HOFMANN WIZARD s.r.o.

ČALOUNÍK/ICE
Jíkev

LIVELO s.r.o. | 25 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 21. 8. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Rokytňany - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Rokytňany a okolí. Systém během chvíle zobrazí 5 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Rokytňany a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Rokytňany? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od ŠKODA AUTO a.s. a poté MSD, Merck.

Rokytňany má 111 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Rokytňany se nachází Bakov nad Jizerou (113 nabídek brigády), Kosmonosy (1 763), Dobrovice (109) a Dolní Bousov (707).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.