Brigády Nový Bydžov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Strojní úklid - 4 hodiny odpoledne (Chlumec nad Cidlinou) - vyhrazeno pro OZP
Chlumec nad Cidlinou

HPF CleanCat s.r.o. | 100 Kč - 110 Kč

Brigáda ve spisovně v Dobřenicích
Dobřenice

Česká spořitelna

Strážný/á - vrátný/á (od 113 Kč/hod. + směnné příplatky) - Chlumec n. C.
Chlumec nad Cidlinou

HPF CleanCat s.r.o. | 113 Kč | Přidáno: 21. 1. 2022

Strojní úklid - 4 hodiny odpoledne (Chlumec nad Cidlinou) - vyhrazeno pro OZP
Chlumec nad Cidlinou

HPF CleanCat s.r.o. | 100 Kč - 110 Kč | Přidáno: 13. 10. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Nový Bydžov - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v městě Nový Bydžov. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Nový Bydžov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Nový Bydžov se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Nový Bydžov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: JOBSTART s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MILETA a.s..

V současné době bydlí ve městě Nový Bydžov a jeho okolí 7 005 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Nový Bydžov se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Hořice (53 nabídek brigády), Nový Bydžov (133), Chlumec nad Cidlinou (47) a Městec Králové (23).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.