Brigády Benátky nad Jizerou

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Dlouhodobá brigáda v novém Mekáči! Až za 135 Kč/hod!
Benátky nad Jizerou

McDonald`s ČR spol. s r.o.

Doplňování zboží- Milovice
Milovice

ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontrolor letáků s autem pro okres Mladá Boleslav
Dobrovice

První novinová společnost a.s.

Doplňování zboží- Milovice
Milovice

ABZAKOVO spol. s r.o. | Přidáno: 29. 7. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Benátky nad Jizerou - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 39 aktuálních nabídek brigád v městě Benátky nad Jizerou. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Benátky nad Jizerou a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Benátky nad Jizerou se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Benátky nad Jizerou a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: ŠKODA AUTO a.s., Grafton Recruitment, Merck.

Ve městě Benátky nad Jizerou bydlí 7 437 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Benátky nad Jizerou se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Mladá Boleslav (1 900 nabídek brigády), Brandýs nad Labem (1 653), Čelákovice (1 528) a Milovice (1 336).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.