Brigády Praskolesy

Hledám brigádu v okruhu 15 km.

Pracovník ostrahy, vrátný Hořovice 106,- Kč/hod + příplatky, zkrácený úvazek.
Hořovice

2MM s.r.o. | 106 Kč - 120 Kč | Přidáno: 21. 1. 2022

SERVÍRKY/ ČÍŠNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem
Svatá

Jiří Šmíd | 24 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Praskolesy - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Praskolesy a okolí. Systém během chvíle zobrazí 25 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Praskolesy a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 1 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 1 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Praskolesy 1 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Praskolesy? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Doosan Bobcat EMEA s.r.o. a poté PAC Hořovice s.r.o., GZ Media, a.s..

Praskolesy má 896 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Praskolesy, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Beroun (1 859 nabídek brigády), Králův Dvůr (1 480), Hořovice (320 nabídek práce) a Zdice (47).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.