Brigády Ohaveč

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
SKLADNÍK / SKLADNICE
Jičín

HYDRA a.s. | 20 000 Kč

SKLADNÍK / SKLADNICE
Jičín

HYDRA a.s. | 18 500 Kč

Řidič, technický pracovní (Brigáda / Zkrácený úvazek (4 hod./6 hod.))
Jicin, Jičín

SPEDITION UND HANDEL VAN DER WOLF spol. s r.o.

Kuchař pro rekreační areál (sezónní práce)
Ostružno

Personal Consult s.r.o.

SKLADNÍK / SKLADNICE
Jičín

HYDRA a.s. | 20 000 Kč | Přidáno: 26. 6. 2022

SKLADNÍK / SKLADNICE
Jičín

HYDRA a.s. | 18 500 Kč | Přidáno: 3. 5. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Ohaveč

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Ohaveč a okolí. Systém během chvíle zobrazí 12 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Každý den se ve vašem městě Ohaveč a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 2.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Ohaveč a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: MMN, a.s., Kautex Textron Bohemia spol. s r.o., MANPOWER.

Ve městě Ohaveč bydlí 89 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Ohaveč, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Jičín (552 nabídek brigády), Nová Paka (1 049), Lomnice nad Popelkou (867 nabídek práce) a Dolní Bousov (795).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.