Brigády - Vyhledávání

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Operátor logistiky (m/ž) - DPČ (Ref. č.: A6217)
Tachov - Bor

HOFMANN WIZARD s.r.o. | Přidáno: 4. 6. 2021

Ostraha areálu Holýšov
Holýšov

Special Service International, spol. s r.o. | 133 Kč - 133 Kč | Přidáno: 2. 6. 2021

Brigáda pro všechny - 153 Kč/hod, 1 500Kč příspěvek na dopravu
Tachov - Bor

Randstad HR Solutions s.r.o. | Přidáno: 22. 4. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Mezholezy

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Mezholezy a okolí. Systém během chvíle zobrazí 6 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Mezholezy a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Mezholezy a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, Annonce, Hofmann Wizard s.r.o. - Import.

Ve městě Mezholezy bydlí 109 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Mezholezy, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Stříbro (468 nabídek brigády), Holýšov (684), Horšovský Týn (906 nabídek práce) a Bor (284).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.