Brigády Lubník

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pomocný kuchař
Lanškroun

JOBSTART s.r.o.

doplňování zboží do regálu - 130Kč/hod
Lanškroun

RH Advisory, s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč

Kuchař
Lanškroun

JOBSTART s.r.o.

doplňování zboží do regálu - 130Kč/hod
Lanškroun

RH Advisory, s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč | Přidáno: 4. 8. 2022

Servírka – brigáda
Lanškroun

Přidáno: 15. 7. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Lubník

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Lubník a okolí. Systém během chvíle zobrazí 15 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Lubník a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Lubník 2 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Lubník a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment s.r.o., DRUMEL a Co. s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o..

Ve městě Lubník bydlí 351 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Lubník, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Svitavy (981 nabídek brigády), Zábřeh (970), Moravská Třebová (801 nabídek práce) a Lanškroun (870).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.